Dnevni arhiv: 15 junija, 2022

Zborovski BUM

V ponedeljek, 13. junija je ob 18.00 v Ajdovščini v športnem parku Pale potekal Območni zborovski BUM. Na srečanju je skupaj zapelo kar 300 mladih pevcev z Osnovnih šol občine Ajdovščina. Pod vodstvom 3 zborovodkinj in enega zborovodje so pevci otroških in mladinskih pevskih zborov zapeli 11 pesmi. Srečanja se je udeležilo tudi 21 učencev Osnovne šole Col in podružnice Podkraj. Enkraten dogodek nas je, tako sodelujoče kot tudi poslušalce, napolnil s pozitivno energijo in nam vlil še zadnjih moči za uspešen zaključek šolskega leta.

Častno priznanje LIDICE

V torek, 14.6.2022, nas je obiskala predstavnica češkega veleposlaništva in osebno čestitala četrtošolcu Tinetu Vidmarju, ki je v lanskem šolskem letu sodeloval na 49. Mednarodnem likovnem natečaju Lidice in pod mentorstvom učiteljice Veronike Tihelj Bajc za svoje likovno delo prejel častno priznanje. Predstavnica češkega veleposlaništva je Tinetu osebno čestitala in mu vročila priznanje z nagrado. Tinetu čestitamo tudi vsi učitelji in ravnatelj ter mu želimo še veliko ustvarjalnih trenutkov in uspešnega sodelovanja na likovnem področju.