Pogovorne ure

Dokler izvajamo B model šolanja so skupne popoldanske ure odpovedane. Govorilne ure potekajo na daljavo. Starši se z učitelji dogovorijo za datum in uro.  

Ob aktiviranju A modela, bodo skupne pogovorne ure vsak prvi delovni PONEDELJEK v mesecu:

  • oktober,
  • november,
  • december,
  • januar,
  • februar,
  • marec,
  • april,
  • maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

Dopoldanske pogovorne ure:

Dopoldanske pogovorne ure trenutno potekajo na daljavo preko telefona, el. pošte ali video klica. O načinu se dogovorite z učiteljem.

Telefonska številka I. triade – 05 36 43 356

Telefonska številka zbornice – 05 36 43 354

Podružnica Podkraj – 05 36 43 370

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1. Tina Scozzai ponedeljek, 11.55 – 12.40,
T: 05 3643356,
tinascozzai@os-col.si
2. Smiljana Krapež sreda, 12.00 – 12.45,
T: 05 643356,
smiljana.krapez1@guest.arnes.si
3. Veronika Tihelj Bajc sreda, 9.10 – 9.55,
T: 05 3643356,
veronika.tihelj@guest.arnes.si
4. Heidi Rodman Sever

sreda, 8.20 – 9.05,

T: 05 3643354,
heidi.rodman-sever@guest.arnes.si

5. Tanja Črv Kompara ponedeljek, 9.10 – 9.55,
T: 05 3643354,
tanja.crv-kompara@guest.arnes.si
6. BIO, KEM, NAR, GOS, POK, SPH Lilijana Nabergoj četrtek, 9.10 – 9.55,
T: 05 3643354,
lilijana.nabergoj@guest.arnes.si
7. SLJ, GLK Svetlana Bušen ponedeljek, torek ali sredo, 9,10 – 10.00,
T: 05 3643354,
svetlana.busen@os-col.si
8. MAT, MME Pavel Makovec četrtek, 9.10 – 9.55,
T: 05 3643354,
pavelm@os-col.si
9. ŠPO, ŠSP, NŠP. IŠP Stojan Koren sreda, 9.10 – 9.55,
T: 05 3643354,
stojan.koren@os-col.si
PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
ZGO9, GEO8, TVZ Jasmina Likar Štinjek

ponedeljek, 8.20 – 9.05,

T: 05 3643354,

jasmina.likar@os-col.si

MAT Beti Uršič
LUM, LS1, LS2, LS3 Mojca Benčina

četrtek, 8.20 – 9.05;

T: 05 3643354,

mojca.bencina@guest.arnes.si

TJA 5., 6., 7., 9. Irena Saksida

torek, 7.30 – 8.15,

T: 05 3643354

irena.saksida@guest.arnes.si

TJA1., 2., 3., 4., 8. Kristina Šček

četrtek, 8.20 – 9.05,

T: 05 3643354,

kristina.tratnik@os-col.si 

FIZ, TIT, OGL Blaž Uršič

sreda, 8.20 – 9.05,

T: 05 3643354,

blaz.ursic@os-col.si

GUM Dušan Ješelnik,

T: 05 3643354,

dusan.jeselnik@guest.arnes.si

ŠPO, IŠP
OPB, GOS 5. Irena Česen

ponedeljek, 12.00 – 12.45,

T: 05 3643356,
irena.cesen@os-col.si

ŠSS, OPB Nives Žibrik
DSP Barbara Jež

jez.barbara@os-col.si

knjižnica Lejla Irgl lejla.irgl@os-col.si
SLJ 8, OPB Ana Lorger

petek, 11.05 – 11.50,

T: 05 3643354,

ana.lorger@guest.arnes.si

NII Andrejka Repič
DSP Nataša Škrinjar

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

 Katja Turk Medvešček petek, 10.05 – 11.50

3.

4.

Mojca Vidmar

Vanja Krapež

torek, 10.15 – 11.00 (4 šolska ura) po telefonu 05 3643 370

 OPB, vzgojiteljica

OPB

Slavica Velikonja

Irena Česen

petek, 11.05 – 11.55 (5. šolska ura), po telefonu 05 364 33 70

(Skupno 1.614 obiskov, današnjih obiskov 1)