Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure bodo vsak drugi PONEDELJEK v mesecu:

  • 10. oktober,
  • 14. november,
  • 12. december,
  • 9. januar,
  • 13. februar,
  • 13. marec,
  • 17. april,
  • 8. maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

Dopoldanske pogovorne ure:

Dopoldanske pogovorne ure potekajo na šoli. Prosimo, da se na pogovorno uro najavite po elektronski pošti.

Telefonske številke

Telefonska številka I. triade – 05 36 43 356

Telefonska številka zbornice – 05 36 43 354

Podružnica Podkraj – 05 36 43 370

RAZRED RAZRED /RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1.

Nives Hladnik

Slavica Velikonja – vzgojiteljica

četrtek, 11.05 – 11.55, kabinet I. triada

T: 05 3643356,

nives.hladnik@guest.arnes.si

slavica.velikonja1@guest.arnes.si

2.

Smiljana Krapež,

Kaja Slokar

sreda, 9.10 – 9.55, kabinet I. triada

T: 05 643356,

smiljana.krapez1@os-col.si

kaja183@gmail.com

3. Veronika Minkuž

sreda, 8.20 – 9.05, kabinet I. triada

T: 05 3643356,

veronika.minkuz@os-col.si

4. Eva Bartol

četrtek, 8.20 – 9.05, kabinet 4., 5. r.

T: 05 3643354,

eva.bartol@os-col.si

5. Heidi Rodman Sever

torek, 8.20 – 9.05, kabinet 4., 5. r.

T: 05 3643354,

heidi.rodman-sever@os-col.si 

6. TJA Kristina Šček

petek, 7.30 – 8.15, kabinet TJA

T: 05 3643354,

kristina.scek@os-col.si 

7. GEO, ZGO, DKE, TVZ, OPK, RDK, OPB Jasmina Likar Štinjek

torek, 9.10 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

jasmina.likar@os-col.si

8. MAT Pavel Makovec

sreda, 9.10 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

pavelm@os-col.si

9. SLJ,  Svetlana Bušen

torek, 8.20 – 9.05, zbornica

T: 05 3643354,

svetlana.busen@os-col.si

PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
SLO, OPB Ana Lorger

četrtek, 10.15 – 11.00, zbornica

T: 05 3643354,

ana.lorger@os-col.si

LUM, LS2 Jadranka Ivačič

torek, 10-15 – 11.00, zbornica

T: 05 3643354,

jadranka.ivacic1@guest.arnes.si

TJA 1., 2., 3., 4. Tamara Krušič

četrtek, 9.10 – 9.55, kabinet TJA

T: 05 3643354,

tamara.krusic@os-col.si

BIO, KEM Rajko Ipavec

sreda, 11.05 – 11.50, kabinet NAR

T: 05 3643354,

rajko.ipavec@guest.arnes.si

FIZ, TIT, OGL Blaž Uršič

sreda, 10.15 – 11.00, zbornica

T: 05 3643354,

blaz.ursic@os-col.si

GUM Anja Jurca

četrtek, 9.10 – 9.55, zbornica 

T: 05 3643354,

anja.jurca@os-col.si 

ŠPO, NŠP Ana Hančič

sreda, 9.10 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

ana.hancic@os-col.si

OPB, NIT 4, SPO 3 Irena Česen

četrtek, 11.05 – 11.50, kabinet I. triade

T: 05 3643356,

irena.cesen@os-col.si

ŠSS, OPB Nives Žibrik

po dogovoru,

T: 05 36 43 353

nives.zibrik@os-col.si

DSP Barbara Jež

po dogovoru

T: 05 3643354,

jez.barbara@os-col.si

knjižnica Lejla Irgl

po dogovoru,

T: 05 36 43 358

lejla.irgl@os-col.si

NIT, GOS Mojca Škvarč

torek, 7.30 – 8.15, zbornica

T: 05 3643354,

mojca.skvarc@os-col.si

ŠPO, ŠZZ Stojan Koren

petek, 8.20 – 9.05, zbornica

T: 05 3643354,

stojan.koren@os-col.si

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

Valentina Scozzai

Radislava Velikonja

sreda, 11.55 – 12.40

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov tina.scozzai@guest.arnes.si

3.

4.

Veronika Tihelj Bajc

sreda, 11.05 – 11.50

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov

veronika.tihelj@guest.arnes.si

OPB, SPO 3., NIT 4.

OPB

OPB

Irena Česen

Ana Hančič

Katja Turk Medvešček

po dogovoru

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov

irena.cesen@os-col.si

ana.hancic@os-col.si

katja.turk@guest.arnes.si

 

(Skupno 4.799 obiskov, današnjih obiskov 1)