Dnevni arhiv: 3 septembra, 2021

Prvi šolski dan naših najmlajših učencev na šoli Col

Z veseljem smo pozdravili  šestnajst prvošolk in prvošolcev, ki so polni pričakovanj prvič prišli v šolo. Pripravili  smo jim kulturni program, v katerem so se z glasbenimi točkami na različne instrumente predstavili učenci naše šole.  Z zanimanjem  so prvošolci in njihovi starši prisluhnili koroški ljudski pripovedki  Hvaležni medved, ki jo je v obliki kamišibaja pripovedovala  gospa Silva Karim. Učence je pozdravil tudi novi ravnatelj Jernej Ferjančič, ki je s 1. septembrom  letos  začel ravnateljevanje na naši šoli. Kulturni program smo zaključili s slavnostno podelitvijo rumenih rutk. Čestitali smo jim, saj so postali učenci naše šole. Učiteljici sva učence peljali  v...

Sprejem prvošolcev v Podkraju 2021

Prvega septembra smo na podružnici pripravili sprejem za tri prvošolce. Pozdravili smo jih s pesmijo in pravljico Hvaležni medved. Izdelali so si spominček na prvi šolski dan in se posladkali s slastno torto. Želimo jim, da bi radi prihajali v šolo, se mnogo naučili in dobili nove prijatelje. Srečno, prvošolci! Učiteljici Katja in Slavica