Zlato priznaje za turistično nalogo Začuti žuborenje

V šolskem letu 2021/22 sta Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo razpisala 36. državni festival Turizmu pomaga lastna glava. Tema letošnjega festivala je bila Voda in zdravilni turizem. Člani turističnega krožka Tai Bajec, Matic Bizjak, Neža Bizjak, Saša Kobal, Tinkara Lampe in Nik Rovan, vsi iz 9. razreda, smo v nalogi ZAČUTI ŽUBORENJE predstavili pot po soteski Bela.  Mentorja naloge sta bila Jasmina Likar Štinjek in Pavel Makovec, pri oblikovanju in postavitvi stojnice pa nam je bil v veliko pomoč naš hišnik Peter Vidmar.

Za izdelano turistično nalogo in njeno odlično predstavitev na turistični tržnici v Kopru smo prejeli ZLATO PRIZNANJE Turistične zveze Slovenije. Poleg zlatega priznanja pa sta Tai Bajec in Neža Bizjak zmagala tudi v zabavnem kvizu in prejela praktično nagrado.

Hvala vsem tistim, ki so kakorkoli pripomogli k uspehu naše turistične naloge in njene predstavitve.

(Skupno 212 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...