Zadnji dan pouka

Matična šola Col

V petek, 24. 6. 2022, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri in bo potekal od 1. do 3. ure po urniku. Četrto šolsko uro bo v šolski telovadnici proslava pred dnevom državnosti. Po proslavi bodo učenci prejeli spričevala.

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhodi izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica ob 12.00 uri, v smer Žagolič – Avžlak – Sanabor – Bela ob 12.00 uri, v smer Malo polje – Gozd – Vodice ob 12.00 uri, v smeri Gozd – Otlica ob 12.40.

Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Podružnica Podkraj

V petek, 24. 6. 2022, zadnji dan pouka, bomo s poukom zaključili ob 11.50 uri (5 šolskih ur). Pouk se bo začel ob 7.30 uri. V času pouka bo proslava pred dnevom državnosti. Učenci bodo pred odhodom prejeli domov spričevala.

Prihod v šolo bo po rednem urniku prevozov. Odhod avtobusa izpred Podružnice Podkraj bo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela ob 11.50 uri, v smer Hrušica ob 12.10 uri.

Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 14.00 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

Jernej Ferjančič,

ravnatelj OŠ Col

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...