Spomladanski pohod v Belo

V ponedeljek smo se učenci podružnične šole odpravili peš v Belo. Med hojo po makadamski gozdni cesti smo videli veliko polžev. Na križišču, kjer se gozdna cesta razcepi proti Nanosu in Beli, smo se fotografirali. Nato smo v parih pot nadaljevali naprej mimo plinovoda do asfaltne ceste. Pod cesto smo na pašniku videli Štefanove krave.  Po dobri uri hoje smo prišli v vas Bela in tam najprej pomalicali. Štefan nam je razkazal svoje živali: krave, zajce in prašiče. Posodil nam je rolke  in v parih smo se preizkusili tudi v sedečem rolkanju. Nato smo se še fotografirali, pozdravili gospo Urško in gospo Jelko ter odšli iz vasi. Prišli smo spet na makadamsko cesto in hojo nadaljevali po gozdni poti, ki se je strmo vzpenjala do velikega travnika. Tam smo si nekoliko odpočili in nato odšli po ozki vlaki naprej proti Podkraju. Pri Lanu smo si ogledali dva zajčka in  se odpravili proti šoli. Na igrišču smo se še pomerili v igri Med dvema ognjema in tako zaključili športni dan. Bilo nam je lepo.

Nik Rovan, 3.r.

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...