Končni izlet devetega razreda

Na zadnji dan v maju smo se odpravili na eno zadnjih dejanj 9. r. v šolskem letu 2023/24 – končni izlet.

Še preden pa smo se odpravili, nas je prišel pozdravit župan in učencem podelil slovenske zastave.

Nato se je naša pustolovščina pričela. Odpeljali smo se v Ljubljano in obiskali Woop park. Za začetek smo se preizkusili v metanju krogle. Na tretji stezi je zmagovala Ela. Nato smo se opremili z laserji in se pomerili, kdo je boljši: ekipa z Jurijem ali z učiteljem. Ker nas je tekanje in streljanje zelo utrudilo, smo odšli na kosilo.

V popoldanskem delu dneva smo sedli v gokarte. Najbolj navdušeni in tisti, ki so le izkoristili priložnost, so se zapeljali dvakrat. Najhitreje je s krogom opravil Tilen, ampak vse punce so se izkazale vrhunsko.

Sledil je izziv, kako priti na Rudnik v pravem času, saj je bila gneča po Ljubljani in avtocesti obupna. Ampak nam je uspelo.

Na Rudniku smo se preizkusili v Woop izzivih – od spretnostnih in gibalnih do miselnih. Skupini deklet sta pometli s konkurenco. Zmagala je skupina Pink z Melani na čelu.

Za konec smo se (skoraj) vsi okrepčali še v prehranski verigi s hitro hrano. Nekateri niso poslušali navodil in zato niso vedeli, kdaj je to na vrsti.

Skupaj smo preživeli in doživeli en prelep dan.

(Skupno 174 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...