JESENSKE POČITNICE 2016

V sklopu ZŽS-ja bomo  v sredo, 2. novembra in četrtek, 3. novembra  organizirali športne dejavnosti za učence in učenke OŠ Col.

V primeru lepega vremena bomo v sredo  organizirali pohod v Budanje, kamor nas bodo spremljali vodniki iz PD Križna Gora. Po prihodu v športni park, se bomo preizkusili v lokostrelstvu.  Po končanih dejavnostih se bomo s šolskim kombijem odpeljali nazaj na Col.  Poskrbite za primerno športno opremo  (večplastna oblačila, pohodniške čevlje, kapa). V primeru slabega vremena (dež, veter) bomo dejavnosti izvedli v telovadnici.

V četrtek bomo s pomočjo KK Leone Ajdovščina in KK Vipava spoznavali  košarkarsko igro in se s pomočjo najrazličnejših vaj z njo tudi spoprijateljili. Aktivnost bo izvedena v telovadnici zato poskrbite za primerno športno opremo.

Zborno mesto za oba dneva je parkirišče pred telovadnico. Aktivnosti bodo trajale od 8.00 do 12.30. Za prevoz in malico poskrbite sami.

Učitelj Marko

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...