Teden otroka na podružnici

Na podružnici je bilo v tednu otroka zelo veselo.

V ponedeljek nas je obiskal Dejan Štemberger iz Hiše sadežev in nam predstavil svojo zbirko tolkal, ki jih ima iz različnih držav sveta. Zaigral nam je tudi nekaj svojih avtorskih skladb. Učenci so lahko tolkala tudi preizkusili.

V podaljšanem bivanju so učenci izdelali jesensko dekoracijo.

V torek smo imeli slavnostno malico in dan igrač. Učiteljice smo učencem pripravile slavnostne pogrinjke in jim izdelale zanimive slamice. Mize smo okrasile z jesensko dekoracijo in svečkami. Ob sproščujoči glasbi so se učenci umirili in uživali ob pici. Otroci so v šolo prinesli svojo najljubšo igračo, s katero so se med odmori in v podaljšanem bivanju igrali.

V sredo nas je obiskala Taša Turk. Prebrala nam je zgodbo o Butalcih. Nato smo iz kartona izdelali lutke glavnih junakov iz zgodbe.

Po pouku smo učiteljice učence presenetile s slastnimi palačinkami.

V četrtek smo si v podaljšanem bivanju ogledali animirano risanko Viktor in balerina.

Teden so učenci 1. in 2. razreda zaključili z obiskom Fructala, župana, policijske postaje in Lavričeve knjižnice.

 

Mojca Vidmar

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...