Pogovorne ure

Dokler izvajamo B model šolanja so skupne popoldanske ure odpovedane. Govorilne ure potekajo na daljavo. Starši se z učitelji dogovorijo za datum in uro.  

Ob aktiviranju A modela, bodo skupne pogovorne ure vsak prvi delovni PONEDELJEK v mesecu:

  • oktober,
  • november,
  • december,
  • januar,
  • februar,
  • marec,
  • 4. april,
  • 9. maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

Dopoldanske pogovorne ure:

Dopoldanske pogovorne ure trenutno potekajo na daljavo preko telefona, el. pošte ali video klica. O načinu se dogovorite z učiteljem.

Telefonska številka I. triade – 05 36 43 356

Telefonska številka zbornice – 05 36 43 354

Podružnica Podkraj – 05 36 43 370

RAZRED RAZRED /RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1.

Smiljana Krapež /

Eva Bartol

torek, 11.05 – 11.55

T: 05 3643356,

smiljana.krapez1@guest.arnes.si

eva.bartol@os-col.si

2. Valentina Scozzai

sreda, 8.20 – 9.05

T: 05 643356,

tinascozzai@os-col.si

3. Veronika Tihelj Bajc

torek, 7.30 – 8.15

T: 05 3643356,
veronika.tihelj@guest.arnes.si

4. Heidi Rodman Sever

sreda, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,
heidi.rodman-sever@guest.arnes.si

5. Tanja Črv Kompara

ponedeljek, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,
tanja.crv-kompara@guest.arnes.si

6. GEO, ZGO, DKE, TVZ, RDK Jasmina Likar Štinjek

ponedeljek, 9.05 – 9.50

T: 05 3643354,
jasmina.likar@os-col.si

7. BIO, KEM, NAR, GOS, SPH Lilijana Nabergoj

četrtek, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,
lilijana.nabergoj@guest.arnes.si

8. SLJ, RET Svetlana Bušen

torek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

svetlana.busen@os-col.si

9. MAT, MME Pavel Makovec

ponedeljek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

pavelm@os-col.si

PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
SLO 9, OPB Ana Lorger

sreda, 11.05 – 11.55

T: 05 3643354,

ana.lorger@os-col.si

MAT 6 Beti Uršič

torek, 7.30 – 8.15

T: 05 3643354,

beti.ursic@guest.arnes.si 

LUM, LS3 Ana Trošt

sreda, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,

ana.trost@guest.arnes.si 

TJA 5., 6., 7., 8. Irena Saksida

sreda, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

irena.saksida@guest.arnes.si

TJA1., 2., 3., 4., 9. Kristina Šček

sreda, 9.10 – 9.55

T: 05 3643354,

kristina.scek@os-col.si 

FIZ, TIT, OGL Blaž Uršič

sreda, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

blaz.ursic@os-col.si

GUM Anja Jurca

četrtek, 11.05 – 11.50

T: 05 3643354,

anja.jurca@os-col.si 

ŠPO, NŠP Ana Hančič

sreda, 10.15 – 11.00

T: 05 3643354,

ana.hancic@os-col.si

OPB, NIT 4, SPO 3 Irena Česen

torek, 10.15 – 11.00

T: 05 3643356,

irena.cesen@os-col.si

ŠSS, OPB Nives Žibrik

po dogovoru,

nives.zibrik@os-col.si

DSP Barbara Jež

T: 05 3643354,

jez.barbara@os-col.si

knjižnica Lejla Irgl

po dogovoru,

lejla.irgl@os-col.si

ŠPO, ŠZZ Stojan Koren

petek, 8.20 – 9.05

T: 05 3643354,

stojan.koren@os-col.si

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

Nives Hladnik / Katja Turk Medvešček  

3.

4.

Veronika Minkuž / Mojca Vidmar  po telefonu 05 3643 370

 OPB, vzgojiteljica

OPB

Slavica Velikonja

Irena Česen

 po telefonu 05 364 33 70

po dogovoru

 

(Skupno 3.907 obiskov, današnjih obiskov 2)