Pogovorne ure

Skupne pogovorne ure bodo vsak drugi PONEDELJEK v mesecu:

  • 13. november,
  • 11. december,
  • 8. januar,
  • 11. marec,
  • 8. april,
  • 13. maj.

Popoldanske pogovorne ure bodo od 16.00 do 17.00.

Dopoldanske pogovorne ure:

Dopoldanske pogovorne ure potekajo na šoli. Prosimo, da se na pogovorno uro najavite po elektronski pošti.

Telefonske številke

Telefonska številka I. triade – 05 36 43 356

Telefonska številka zbornice – 05 36 43 354

Podružnica Podkraj – 05 36 43 370

RAZRED RAZRED /RAZREDNIČARKA DAN, URA, PROSTOR
1.

Mojca Vidmar

 

četrtek, 11.00 – 11.50, kabinet I. triada

T: 05 3643356,

mojca.vidmar@os-col.si

2.

Smiljana Krapež,

 

četrtek, 8.20 – 9.05, kabinet I. triada

T: 05 643356,

smiljana.krapez1@os-col.si

3. Katja Turk Medvešček

 četrtek, 10.15 – 11.00, kabinet I. triada

T: 05 3643356,

katja.turk@guest.arnes.si

4. Tanja Črv Kompara

ponedeljek, 10.15 – 11.00, kabinet 5. r.

T: 05 3643354,

tanja.crv-kompara@guest.arnes.si

5. Heidi Rodman Sever

 četrtek, 10.15 – 11.00, kabinet 5. r.

T: 05 3643354,

heidi.rodman-sever@os-col.si 

6. LUM, NUM, LS2, LS3, OPB Jadranka Ivačič

torek, 8.20 – 9.05, učilnica LUM

T: 05 3643354,

jadranka.ivacic1@guest.arnes.si

7. SLJ, ŠNO, GLK, OPB Svetlana Bušen

petek, 7.30 – 8.15, učilnica SLJ

T: 05 3643354,

svetlana.busen@os-col.si

8. GEO, ZGO, DKE, TVZ, ŽČZ, OPB  Jasmina Likar Štinjek

torek, 7.30 – 8.15, zbornica

T: 05 3643354,

jasmina.likar@os-col.si

9. MAT Pavel Makovec

četrtek, 9.05 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

pavelm@os-col.si

PREDMETI                                 UČITELJ/UČITELJICA                      DAN, URA, PROSTOR
SLO 6, OPB Ana Lorger

četrtek, 8.15 – 9.05, zbornica

T: 05 3643354,

ana.lorger@os-col.si

TJA 1, 2, 3, 4, 5 Kaja Slokar

petek, 7.30 – 8.15, zbornica

T: 05 3643354,

kaja.slokar@os-col.si

TJA 6, 7, 8, 9 Tamara Krušič

petek, 10.15 – 11.00, kabinet TJA

T: 05 3643354,

tamara.krusic@os-col.si

 KEM Rajko Ipavec

sreda, 9.10 – 9.55,  kabinet NAR

T: 05 3643354,

rajko.ipavec@guest.arnes.si

FIZ, TIT, OGL Beti Uršič

petek, 7.30 – 8.15,  zbornica

T: 05 3643354,

beti.ursic@guest.arnes.si

GUM Anja Jurca

četrtek, 10.15 – 11.00, zbornica 

T: 05 3643354,

anja.jurca@os-col.si 

ŠPO, NŠP Ana Hančič

ponedeljek, 9.10 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

ana.hancic@os-col.si

OPB Irena Česen

torek, 10.15 – 11.00, kabinet I. triade

T: 05 3643356,

irena.cesen@os-col.si

OPB, GOS6 Nives Hladnik

po dogovoru

T: 05 3643356,

nives.hladnik@os-col.si

ŠSS, OPB Nives Žibrik

po dogovoru,

T: 05 36 43 353

nives.zibrik@os-col.si

DSP Barbara Jež

po dogovoru

T: 05 3643354,

jez.barbara@os-col.si

knjižnica Lejla Irgl

po dogovoru,

T: 05 36 43 358

lejla.irgl@os-col.si

NAR, BIO Mojca Škvarč

torek, 9.10 – 9.55, zbornica

T: 05 3643354,

mojca.skvarc@os-col.si

ŠPO, ŠSP

ŠPO 4

Stojan Koren

sreda, 10.15 – 11.00,  zbornica

T: 05 3643354,

stojan.koren@os-col.si

 

PODRUŽNICA PODKRAJ

RAZRED RAZREDNIK/RAZREDNIČARKA DAN in  URA

1.

2.

Valentina Scozzai

Radislava Velikonja

sreda, 11.55 – 12.40

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov tina.scozzai@guest.arnes.si

3.

4.

Veronika Tihelj Bajc

ponedeljek, 11.55 – 12.40

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov

veronika.tihelj@guest.arnes.si

 

 

 

TJA

LUM 3, 4

 

 

 

Kaja Slokar

Jadranka Ivačič

po dogovoru

predhodne najave na

tel. 05 36 43 370 ali na e–naslov

kaja.slokar@os-col.si

jadranka.ivacic1@guest.arnes.si

 

(Skupno 7.106 obiskov, današnjih obiskov 4)