Spomladanski pohod 3. in 4. razreda

Toplo in sončno vreme je tudi nas zvabilo na plano. Zato smo se v četrtek, 26.4.2018, učenci 3. in 4. razreda, s Cola in Podkraja, odpravili na pohod. Pred podružnično šolo smo počakali vrstnike s Cola in se skupaj povzpeli na Sveti Duh. Po strmi poti smo hitro prišli do cerkvice, kjer smo si tiho zaželeli vsak svojo željo in v upanju, da se nam uresniči, pozvonili na zvon. Po krajšem postanku smo nadaljevali proti Strlicam. Položna pot nas je vodila po pravkar ozelenelem gozdu. Opazovali smo spomladanske cvetlice, ki so nam lepšale pot in poslušali ptičje petje. Ko smo prišli iz gozda, smo si ogledali vojaške bunkerje in nato po travniku stekli do koče. Tam smo pomalicali, ker smo bili že pošteno lačni. Ko smo si nabrali novih moči, smo se podali še proti Streliškemu vrhu. Ob poti nas je presenetil sneg in poskrbel za prijetno osvežitev. Na vrhu se nam je odprl pogled na Vodice. Po krajšem postanku smo se odpravili nazaj proti Podkraju. Prijetno utrujeni, rdečih lic in s šopki v rokah so zaključili še en športni dan.

Mojca Vidmar

(Skupno 230 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...