PRVI DAN POUKA V ŠOLSKEM LETU 2018/2019

Spoštovani starši, dragi učenci,

obveščamo vas, da bodo učenci od 2. do 9. razreda pričeli s poukom v ponedeljek,

  1. septembra 2018, ob 7.30 uri. Prvi šolski dan bodo zaključili pouk:
  • učenci Podružnice Podkraj ob 11.50 uri (štiri/pet šolskih ur)
  • učenci matične šole na Colu ob 11.50 uri (pet šolskih ur)

Prvošolci ste že prejeli obvestilo po pošti. Pouk  se bo začel

  • ob 7.30 uri za prvošolce Osnovne šole Col,
  • ob 10.00 uri za prvošolce Podružnice Podkraj.

Prvošolci pridete v šolo v spremstvu staršev, brez šolskih torb.

Za učence bo prvi šolski dan organizirana dopoldanska malica, za učence v podaljšanem bivanju tudi kosilo.

 

Šolski prevozi in podaljšano bivanje v ponedeljek, 3. 9. 2018

 

Podružnica Podkraj

Prihod avtobusa v šolo bo po urniku šolskih prevozov, objavljenem na spletni strani šole http://www.os-col.si/solski-prevozi/ (op.: lanski urnik šolskih prevozov je na nekaterih relacijah spremenjen). Odhod avtobusa izpred Podružnice Podkraj bo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Col – Bela – Vodice ob 11.50 uri (odhod s Cola v smer Vodice ob 12.30), v smer Hrušica ob 12.10 uri. Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 14.00 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in kosili v šoli naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Osnovna šola Col

Prihodi avtobusa v šolo bodo po urniku šolskih prevozov, objavljenem na spletni strani šole http://www.os-col.si/solski-prevozi/  (op.: lanski urnik šolskih prevozov je na nekaterih relacijah spremenjen). Odhodi avtobusa izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Višnje – Podkraj – Hrušica  ob 12.00 uri, v smer Žagolič ob 12.00 uri, v smer Malo polje ob 12.00 uri (kombi), v smer Avžlak/Sanabor ob 12.10 (kombi), v smer Sanabor – Bela ob 12.10, v smer Višnje – Vodice ob 12.30, v smer Gozd ob 12.30 uri. Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in kosili v šoli, naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Želim vam lep zaključek šolskih počitnic,

mag. Rajko Ipavec

ravnatelj

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...