Obiskala nas je radoživa mladinska pisateljica JANJA VIDMAR

Pa smo le dočakali obisk večkrat nagrajene mladinske pisateljice Janje Vidmar. Obiskala nas je 15. 2. 2017 v okviru projekta Povabimo besedo, ki ga organizira Društvo slovenskih pisateljev.  V svojem humornem in iskrivem slogu nas je popeljala v svet ustvarjalnosti in poudarila pomen branja in spoznavanja drugačnosti.

Tokrat nam je pisateljica spregovorila o svojem potovanju po Mehiki, kjer je gostovala s knjigo Otroci sveta. Pisateljičino sporočilo je bilo jasno, in sicer je učencem s Cola in iz Podkraja na srce položila, naj se veselijo, ker lahko hodijo v šolo, berejo knjige in živijo v miru, kar je mnogim otrokom po svetu odvzeto.

Za konec so se nekateri »posladkali« z mehiškimi praženimi črvi in od pisateljice prejeli avtogram.

Svetlana Bušen

(Skupno 371 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...