Kino pod zvezdami na večer zadnjega šolskega delovnega dne

Občina Ajdovščina tudi letos sodeluje v projektu Filmski teden Evrope. Letošnji filmski večer bo občina podarila vsem šolarjem, in sicer prav na večer zadnjega šolskega delovnega dne, torej v ponedeljek, 24. junija, ob 21.00, pod zvezdami na Lavričevem trgu.

Vrtel se bo koprodukcijski film LOS BANDO: Najboljša prijatelja, Grim in Aksel, sta vedno sanjala o tem, da bi se udeležila norveškega rockovskega tekmovanja. Grim igra bobne, Aksel poje in igra kitaro, skupaj pa imata bend Los Bando Immortale. Na žalost pa Akslov glas ni najboljši – pravzaprav je grozen. Grim mora hitro najti rešitev, saj je bil bend sprejet na državno glasbeno tekmovanje! Zasedbo bo treba okrepiti, zato pripravita avdicijo za basista. Nanjo se prijavi devetletna čelistka Thilda, in ker je edina prijavljena, je tudi sprejeta. Starejšega kolega Martina prepričajo, da jih odpelje na daljni sever, kjer poteka težko pričakovano rockovsko tekmovanje …

VSTOP JE PROST! Podjetje Incom pa bo poskrbelo, za ohladitev vročega poletnega večera s sladoledom 😊.

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...