Filip Rušt je prejel priznanje na mednarodnem likovnem natečaju

Učenci 2. razreda so bili tudi v obdobju pouka na daljavo likovno zelo ustvarjalni. Z likovnimi upodobitvami zimskih doživetji na snegu so sodelovali na 14. Mednarodnem likovnem natečaju »Igraj se z mano«, ki poteka pod okriljem Centra Janeza Levca v Ljubljani.

Izmed 3601 poslanih likovnih del iz sedmih držav so izbrali likovno delo Filipa Rušta z naslovom : Zimska doživetja na snegu, ki je bilo  uvrščeno na virtualno razstavo Mednarodnega likovnega natečaja, ki je bilaodprta 11. marca 2021 in si jo je mogoče ogledati  na povezavi:

tinyurl.com/3hzhnaeu .

Filip je z risbo na slikovni podlagi neposredno in sproščeno upodobil številna igriva doživetja na snegu: delanje snežakov, kidanje snega, spuščanje z bobom, igra s psom, …

Filipu za prejeto priznanje iskreno čestitamo!

Prav tako mu čestitamo za prejeto knjižno nagrado za objavljeno likovno delo v januarski številki revije Ciciban.

Učiteljica Smiljana Krapež

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...