Učenje na daljavo

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

smo v drugem tednu pouka na daljavo. Upamo, da ste zdravi in vam drugačen način pouka  ne povzroča prevelikih težav.

Srečali smo se z novim izzivom. Pomembno je, da imajo učenci tudi v tem času stik s šolo in  učenjem. Prav je, da jim starši pomagate, jih spremljate in spodbujate pri delu. Kar zmore otrok narediti sam, naj tudi naredi. S tem si bo krepil svojo samostojnost in odgovornost.

Želimo si komunikacije v obeh smereh, saj bomo le na ta način dobili  povratne informacije. Prizadevali si bomo, da bo učni proces nemoteno potekal, čeprav na daljavo. V primeru težav pri dostopu do spleta in učnih gradiv, ki vam jih pošiljajo učitelji, o tem obvestite razrednika ali učitelja predmeta.

Poskrbimo za zdravje in dosledno izvajanje preventivnih ukrepov.

Hvala za pomoč in podporo, ki jo nudite  vašim otrokom.

Skupaj zmoremo. Želimo vam uspešno učenje, predvsem pa zdravja.

 

Lep pozdrav,

mag. Rajko Ipavec

ravnatelj

 

(Skupno 1.009 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...