Pomoč družinam v stiski

Dragi starši,

znašli smo se v situaciji, ki jo nismo predvidevali, ne načrtovali in ne vemo kako dolgo bo trajala. Življenje se ustavlja, z njim gospodarstvo kar morda prinese finančne in druge posledice.

Marsikatera družina se lahko zaradi nastale situacije znajde v finančni in osebni stiski. Mogoče je vaša stiska topel obrok, ki ga svojemu otroku težko dnevno zagotovite, računalnik, ki ga otrok potrebuje za pouk na daljavo in mu ga ne morete omogočiti, tesnoba, ki vas navdaja ali kaj drugega.

Osnovna šola Col smo skupnost učencev, staršev in učiteljev, ki si med seboj pomagamo. Zato se lahko starši, če ste se ali se boste znašli v kakršnikoli stiski obrnete po pomoč v Šolsko svetovalno službo na daljavo. Svetovalna delavka vam bo poskušala pomagati s pogovorom in iskanjem rešitev iz težav v katerih ste se znašli, po potrebi s povezovanjem z dobrodelnimi organizacijami ali drugimi usposobljenimi strokovnjaki.

Svetovalna delavka Nives Žibrik je v času pouka na daljavo za družine v stiski dosegljiva vsak dan v tednu na:

elektronski naslov: nives.zibrik@os-col.si

telefonsko številko: 041 819 408

 

Ostanimo povezani in zdravi.

 

»Ni res, da je eno samo sonce

in da samo ono greje.

Sonc je na Zemlji in na nebu,

da jih nihče ne prešteje.«

 (T. Pavček)

 

 

 

 

(Skupno 218 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...