Simbioza giba 2019

Kljub meglenemu ponedeljkovemu jutru, smo se učenci in učenke prve triade OŠ Col zbrali na dvorišču šole. V goste smo povabili svoje starše in stare starše. Že tradicionalni projekt Simbioza giba, v katerega je vključena naša šola, je kot vsako jesen ponovno med nami.
Odpravili smo se na pohod na Malo polje v družbi svojih najdražjih in izkoristili čas za pogovor in druženje. Hkrati smo opazovali spremembe, ki se dogajajo v naravi v času, ko se slednja pripravlja k počitku.
V vasi smo se okrepčali in pripravili za pot nazaj. Zahvaljujoč aktivnim posameznikom smo poskrbeli tudi za topel napitek in sveže pečene piškote.
Po končani aktivnosti smo svoje druženje končali z rekom, “drugič še”.
Veselimo se pa tudi petkovega obiska Simbioze v Podkraju, kjer nas že nestrpno čakajo ta mali in ta veliki…
Marko Vovk, koordinator Simbioze na OŠ Col
(Skupno 300 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...