Zdrav življenjski slog na Kolesarskem festivalu 2016

V sklopu prireditve Kolesarski festival 2016 smo se v soboto, 3. septembra, udeležili izleta po Vipavski dolini. Na zbirnem mestu ob ajdovskem gradu smo se najprej ogreli in nato na svojih kolesih odpeljali na lepše. Sledili smo reki Hubelj, v kateri smo opazovali račje družine, nato smo se skozi vasi peljali ob reki Vipavi. Po večkilometrskem sopihanju smo ustavili pri Klemšetovem malnu pod Plačami in se tam osvežili v vodi ter pomalicali. Sledil je še zaključni del kolesarjenja do Ajdovščine, kjer smo se nato poslovili. Tisti, ki so želeli, so si ogledali tudi državno tekmovanje v “fourcross-u” in “dirt-u”, adrenalinskih panogah kolesarskega športa.

Polni novih doživetij smo sklenili, da se bomo na kolo odpravili v eni od jesenskih sobot na zaenkrat neznani lokaciji.

Marko Vovk

(Skupno 98 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...