Zaključek natečaja Evropa v šoli 2016/17

V marcu smo na šoli sodelovali pri natečaju Evropa v šoli, in sicer v likovni ter literarni kategoriji. Otroci so pisali in risali na temo Svet, v katerem si želim živeti.

Veseli smo, da so  se naši učenci izkazali in na regijski ravni bili tudi nagrajeni. S pesmijo MOJ SVET je komisijo prepričal šestošolec Matija Koren, Tina Kobal, sedmošolka, je napisala pesem SVET LAHKO REČE TUDI OPROSTI, in bila izbrana. Obema je bila mentorica Svetlana Bušen. Aleks Kovšca iz 8. razreda pa je bil izbran z likovnim izdelkom PLOSKANJE pod mentorstvom Silve Karim.

Tina, Aleks, Matija – iskreno vam čestitamo.

Danes, 11. 5., so učenci v Festivalni dvorani v Ljubljani spremljali slavnostno podelitev nagrad in si za dan oddahnili od šolskih obveznosti.

 

Svetlana Bušen

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...