Veselo na počitnice

Na podružnici je bilo v ponedeljek zelo veselo saj smo zadnji dan pouka v tem šolskem letu vsi nestrpno pričakovali. Učiteljice smo z zgodbico učence popeljale na morje, nato smo jim razdelile spričevala in priznanja, ki so jih tekom leta dosegli. Po malici smo imeli zaključno prireditev, na kateri smo se spomnili na našo domovino Slovenijo, ki je letos dopolnila že 28 let. Na začetku smo ponosno zapeli našo himno. Učenci 3. in 4. razreda so ob projekciji fotografij naše domovine, prebrali pesmi o Sloveniji, ki so jih sami napisali. Nato so nam prvošolci in drugošolci uprizorili lutkovno igro Šivilja in škarjice. S pesmicami smo se spomnili tudi na morje, hribe in vse tisto, kar nas čaka na počitnicah. Učenci, ki so obiskovali plesne urice so nam zaplesali plese, ki so se jih naučili. Po nagovoru gospoda ravnatelja smo vsi skupaj zapeli Kekčevo pesem in se tako veseli in polni pričakovanj podali na počitnice.

Lepe počitnice vsem!

Mojca Vidmar