VALETA MALO DRUGAČE

V ponedeljek, 15. junija, so se devetošolci poslovili od osnovne šole. V dopoldanskem času so pripravili izvirno poslovilno dejavnosti – predajo ključa –  za osmošolce. Dogajanje so zaokrožili s prisego, ki so jo njihovi nasledniki zavzeto izgovarjali in si prislužili mojstrsko oblikovan ključ.

Ob 18.00 so prireditev nadaljevali s pestrim in duhovitim kulturnim programom. Zaradi omejitvenih ukrepov, ki jih moramo upoštevati, se je letošnja valeta odvijala na prostem in na veliko presenečenje vseh izvrstno uspela tudi v malce spremenjeni obliki.

Uvodoma se je vsak učenec predstavil, v nadaljevanju pa so mladi gledalcem postregli s paleto dramskih, plesnih, filmskih, pevskih točk. Učenci so dokazali, da tudi v izrednih razmerah delujejo kot usklajena in uigrana ekipa.

Podeljevanju spričeval je sledila zahvala požrtvovalni razredničarki, učiteljem, staršem in ostalim delavcem šole.

Svetlana Bušen

(Skupno 477 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...