PRVI DAN POUKA V ŠOLSKEM LETU 2016/2017

Spoštovani starši, dragi učenci,

obveščamo vas, da bodo učenci od 2. do 9. razreda pričeli s poukom v četrtek,

  1. septembra 2016, ob 7.30 uri. Prvi šolski dan bodo pouk zaključili:
  • učenci Podružnice Podkraj ob 11.00 uri (štiri šolske ure)
  • učenci matične šole na Colu ob 11.50 uri (pet šolskih ur)

Prvošolci ste že prejeli obvestilo po pošti. Pouk  se bo začel

  • ob 8.30 uri za prvošolce Osnovne šole Col,
  • ob 10.00 uri za prvošolce Podružnice Podkraj.

Prvošolci pridete v šolo v spremstvu staršev, brez šolskih torb.

Za učence bo prvi šolski dan organizirana dopoldanska malica.

 

Šolski prevozi v četrtek, 1. 9. 2016

 

Podružnica Podkraj

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem (lanskem) urniku, razen na relaciji Hrušica – Podkraj – Col (Hrušica 6.35, Podkraj 6.45). Odhod avtobusa v smer Višnje – Col – Bela – Vodice bo ob 11.40 uri (odhod s Cola v smer Vodice bo ob 12.20 uri), v smer Hrušica ob 12.00 uri. Po odhodu avtobusa bo na podružnici organizirano podaljšano bivanje do 13.30 ure, na matični šoli na Colu do 16.00 ure. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju naj pisno obvestijo razrednika. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši.

 

Osnovna šola Col

Prihod avtobusa v šolo bo po rednem (lanskem) urniku, razen na relaciji Hrušica – Podkraj – Col (Hrušica 6.35, Podkraj 6.45). Odhodi avtobusa izpred Osnovne šole Col bodo po končanem pouku. Okvirni urnik prevozov: v smer Sanabor, Bela ob 11.50 uri, v smer Podkraj ob 11.50 uri, v smer Malo polje ob 11.50 uri, v smer Vodice ob 12.20 uri, v smer Gozd ob 12.20 uri. Po odhodu avtobusa bo za učence od 1. do 5. razreda organizirano podaljšano bivanje do 16.00 ure. Za učence, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, morajo za prevoz domov poskrbeti starši. Učenci, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju in/ali kosili, naj pisno obvestijo razrednika.

 

Želim vam lep zaključek šolskih počitnic,

Ravnatelj

mag. Rajko Ipavec

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...