PRAZNIČNI DECEMBER V PRVI TRIADI

Učenci od 1. do 3. razreda smo bili v decembru praznično razpoloženi. Imeli smo polno ustvarjalnih dejavnosti. Začeli smo ga z adventnim koledarjem. V 1. razredu so učenci vsak dan odprli en paketek, ki jih je čakal v razredu. Tako so se praznični dnevi ob zanimivih nalogah slajše in hitreje približevali. Vsak razred je izdelal adventne venčke. Imeli smo tudi tehniški dan. Okrasili smo učilnice in hodnik ter izdelovali obeske za na smrekico. Odločili smo se, da bomo razveselili tudi ostarele v domovih in učenci 3. razreda so jim spekli okusne medenjake. Izdelovali smo voščilnice in med odmori po šolskem radiu poslušali božično glasno. Seveda nismo pozabili na gibanje in smo se z veseljem odpravili na prvi sneg, ki je prijetno pobelil naše šolsko dvorišče.

V četrtek 22.12 pa smo si zapeli, zaplesali in zaigrali na prireditvi ob Dnevu samostojnosti in enotnosti.

Zadnji dan pa smo se po razredih obdarovali. Vsak učenec je imel skritega prijatelja, kateri se je trudil za boljše odnose in medsebojno pomoč. Učenci so se trudili darila narediti sami.

Skromnost, hvaležnost, prijaznost in veselje sta nas popeljala v praznike.

Učiteljice Veronika, Nives, Slavica, Smiljana in Kaja

(Skupno 191 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...