Pouk na daljavo

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

od ponedeljka, 16. 3. 2020, do preklica, bo zaradi zaprtja šole pouk potekal na daljavo. Učenci bodo do učnih gradiv dostopali preko spletne strani šole (zavihek Pouk na daljavo). V zavihku učenci izberejo razred, ki ga obiskujejo, predmet in dokument, v katerem so zapisana navodila za delo, povezave do učnih vsebin, naloge, učni listi … Učitelji bodo učna gradiva za svoj predmet od ponedeljka dalje dnevno dopolnjevali.

Prosimo, da otrokom nudite vašo pomoč in podporo, če jo potrebujejo pri dostopanju do gradiv.

Učitelji bodo v času pouka na daljavo po rednem urniku dosegljivi na službeni elektronski naslov. Elektronski naslovi učiteljev so objavljeni v rubriki Pouk na daljavo.

Zaradi izrednih razmer se bodo splošna navodila in navodila za pouk na daljavo  dopolnjevala oziroma spreminjala. Starše prosimo za razumevanje.

Ponovno vas prosimo, da poskrbite za dosledno izvajanje preventivnih ukrepov za  preprečevanje širjenja koronavirusa.

Želimo vam, da ostanete zdravi.

Lep pozdrav,

mag. Rajko Ipavec

ravnatelj

(Skupno 2.279 obiskov, današnjih obiskov 1)