Področno prvenstvo v rokometu

V četrtek, 14. 11. 2019, je bilo v Ajdovščini področno prvenstvo v rokometu za starejše dečke. Udeležile so se ga ekipe OŠ Col, OŠ Dobravlje, OŠ Solkan in OŠ Danila Lokarja Ajdovščina. Tekme so bile zelo izenačene in kljub temu da so bili nasprotniki fizično močnejši smo bili na vseh tekmah enakovreden nasprotnik. Najprej smo izgubili proti kasnejšim zmagovalcem OŠ Solkan z rezultatom 12 : 15. Že naslednjo tekmo smo zaigrali še boljše in premagali OŠ Danila Lokarja s 15 : 13. Zadnjo tekmo smo odigrali z OŠ Dobravlje in po enakovredni igri nesrečno izgubili s prejetim golom v zadnjih sekundah. Rezultat je bil 16 : 17. Na turnirju smo osvojili tretje mesto.

Za ekipo so nastopali vratarja Matija Koren in Tomaž Pregelj in igralci Rok Bizjak – 6 golov, Nik Rovan – 2 gola, Luka Pregelj – 5 golov, Matic Bizjak – 2 gola, Lan Puc – 10 golov, Matej Peljhan – 2 gola, Rok Rupnik in Tobija Fabčič.

Učitelj športa:

Stojan Koren

(Skupno 511 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...