Plakat miru 2023

V mesecu novembru že tradicionalno poteka likovni natečaj Plakat miru v organizaciji Lions kluba Zemono, ki poleg mnogih dobrodelnih akcij skrbi, da se med otroki širijo pomembna sporočila. Letos so mladi likovniki razmišljali o sanjah in upanju za boljši svet ter svoja sporočila izrazili v raznolikih likovnih tehnikah.

Strokovna komisija je med deli izbrala tudi pet del naših učenk. Priznanja za razstavljena dela so prejele osmošolke, ki obiskujejo izbirni predmet likovno snovanje: Anika Bajc, Barbara Naglost, Lana Pavšič, Danaja Rovan.

Poleg priznanja si je nagrado in uvrstitev na državno raven natečaja »prislikala« Ema Vidmar.

Z udeležitvijo na podelitvi so nas prijetno presenetile tudi ostale osmošolke, ki so ustvarjale za ta natečaj ter prevzele priznanja za našo šolo.

Vsem ustvarjalkam iskreno čestitamo, organizatorjem in nastopajočim pa se zahvaljujemo za prijeten večer z izbranim kulturnim programom. 

Razstavljena dela bodo v avli šole Danila Lokarja na ogled do konca meseca novembra.

Jadranka Ivačič

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...