Spoštovani starši!

Obveščam vas, da je današnje testiranje na šoli potekalo brez večjih težav.

Dva učenca sta imela na samotestiranju pozitiven rezultat  in sta bil takoj napotena domov. Ostali s poukom nadaljujejo brez sprememb.

Z današnjo okrožnico, ki nam je bil poslana na šole s strani Ministrstva za šolstvo, se spreminja način dokazovanja PCT pogoja za učence, ki obiskujejo glasbeno šolo in obšolske dejavnosti.

Učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo in obšolske dejavnosti dokazujejo pogoj testiranosti z evidenčnim listom, na katerega učitelj, ki asistira pri samotestiranju vpiše datum samotestiranja z negativnim razultatom.

Učenci so v šoli že dobili nov evidenčni list, ki ga morajo imeti s sabo ob vsakem obisku glasbene šole in seveda ob vsakem samotestiranju v šoli (ponedeljek, sreda, petek).

Datum testiranja s podpisom učitelja, lahko učitelj vpiše tudi na kak drug obrazec, ki ga pripravite starši.

Še enkrat hvala za vaše zaupanje,

Jernej Ferjančič,

ravnatelj OŠ Col