MyMachine – moj sanjski stroj

Na pobudo Regijskega razvojnega centra ROD Ajdovščina smo sodelovali v projektu MyMachine. Učenci prvega in drugega razreda matične šole so že v začetku leta narisali vsak svoj sanjski stroj. Ilustracije sanjskih strojev so bile domiselne, zanimive, neverjetne. Delovanje sanjskih strojev so predstavili dijakom in študentom Šolskega centra Nova Gorica. V naslednji fazi so dijaki in študentje, ki se srečujejo v mentorskem programu Garaža v Ajdovščini in Medpodjetniškem izobraževalnem centru – Šolski center Nova Gorica, nekatere njihove ideje skušali uresničiti. Na podlagi izvirnosti idej so izbrali ilustracijo sanjskega stroja, nato izdelali načrte ter nekatere prototipe le teh. V torek, 24. maja, je sledilo odprtje razstave vseh risb sanjskih strojev in izdelanih prototipov. Naš sanjski stroj nosi ime Mavrični stroj. Stroj lahko zaliva rastline in hkrati ustvari mavrico.  

Razstavo si lahko do konca junija ogledate v prostorih Obrtno – podjetniške zbornice Ajdovščina.

Učiteljici Tina in Slavica

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...