KAJ SO SKUHALI LETOŠNJI DEVETOŠOLCI?

V sredo, 15. junija, so se devetošolci poslovili od osnovne šole. V dopoldanskem času so se kulturno poslovili od učiteljev in učencev, ob 18.00 pa so prireditev v obliki oddaje Master šef nadaljevali s pestrim in duhovitim kulturnim programom. Uvodoma se je vsak učenec predstavil, v nadaljevanju pa so mladi gledalcem postregli s paleto različnih – dramskih, pevskih, plesnih – točk.

Dekleta so zablestele z interpretacijo znane pesmi Eda Sheerana – Perfect, fantje z dramsko točko Skodelica kave, ki je, čeprav že tretjič, požela velik aplavz. Na večerni prireditvi so učenci 8. razreda od devetošolcev prevzeli ključ, s katerim bodo naslednje leto odklenili vrata novega obdobja v življenju.

Podeljevanju spričeval je sledila zahvala razredničarki, učiteljem, staršem in ostalim delavcem šole. Pester večer smo naposled zaključili s plesno točko, s katero so učenci dokazali, da se v pomembnih trenutkih znajo povezati. Dogodek smo zaključili s prijetnim druženjem na Nanosu pri Abramu.

 

(Skupno 290 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...