Jesenski pohod – Malo Polje

V petek, 28. septembra 2018, nas je po hladnem jesenskem jutru ob lahnem vetriču pozdravilo toplo sonce. Učenci 1. triade smo se polni dobre volje podali peš čez Police na Malo Polje. Uživali smo v pogledu na okoliške griče, ki se počasi že odevajo v jesenske barve. Opazili smo, da so plodovi z njiv že pobrani, ostale so le še zeljnate glave.

Mimo Polic smo se napotili proti Malemu Polju in se povzpeli na strmi grič levo od vasi obsijan s soncem. Vzpon se je izplačal, saj se nam je odprl prečudovit razgled na okolico. Strmina je bila kot  nalašč za kotaljenje po griču navzdol. Učenci so uživali in se drsali in preobračali vsak na svoj način. Bilo jim je zelo lepo. Pot nazaj proti šoli smo nadaljevali po kolovozu desno nad Malim Poljem proti Dolarju. Naredili smo lep krog hoje! Ogreti od toplega jesenskega sonca in polni pozitivne energije smo se prijetno utrujeni vrnili v šolo.

Smiljana Krapež

(Skupno 521 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...