DVE ZLATI PRIZNANJI ZA TURISTIČNO NALOGO

V šolskem letu 2016/17 sta Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo razpisala 31. državni festival Turizmu pomaga lastna glava. Tema letošnjega festivala je bila Potujem, torej sem. Članice turističnega krožka Veronika Bajc, Adele Čebokelj, Nika Gorše, Ana Kobal, Tajda Lampe in Sandra Pregelj, vse iz 8. razreda, smo potovanje v naravo ubesedile v nalogi MED SKALE IN ŠKOLE … LOVIT BURJO s podnaslovom FOTOZGODBA POTI PO ROBU. Mentorja naloge sta bila Jasmina Likar Štinjek in Pavel Makovec, pri oblikovanju in postavitvi stojnice pa nam je bil v veliko pomoč naš hišnik Peter Vidmar.

Za izdelano turistično nalogo in njeno odlično predstavitev na turistični tržnici v Ljubljani smo prejeli dve zlati priznanji Turistične zveze Slovenije – zlato priznanje za sodelovanje na festivalu in zlato priznanje za najboljšo turistično stojnico. S tem smo se uvrstili na zaključno tržnico, ki bo potekala v Mercator centru v Mariboru, dne 20. aprila. 2017. Vljudno vabljeni na njen ogled in hkrati hvala vsem tistim, ki so kakorkoli pripomogli k velikemu uspehu turistične naloge in njene predstavitve.

(Skupno 353 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...