Dnevni arhiv: 5 junija, 2023

Zlato in bronasto priznanje naših učenk na likovnem natečaju Po čebelah se zgleduj

Učenci 6. in 7. razreda so s svojimi umetninami sodelovali na 15. likovnem natečaju Po čebelah se zgleduj, ki ga je organizirala Osnovna šola Dobravlje. Prejeli smo veselo novico, da sta učenki 6. razreda prejeli zlato in bronasto priznanje. Strokovna komisija je med 503 prispelimi grafičnimi deli izbrala le tri zlata, 6 srebrnih in 59 bronastih priznanj. Za svojo grafiko je zlato priznanje prejela Ajda Tratnik, bronasto priznanje pa je šlo v roke Zarji Mikuž. Iskrene čestitke Ajdi in Zarji! Prav tako čestitamo vsem udeleženim učencem, ki so s svojimi grafikami sodelovali na natečaju. Razstavljena dela si lahko ogledate v...

Zvezki za Karitas

Šola se je odzvala na akcijo Pokloni zvezek 2023. S podružnično šolo skupaj smo zbrali smo 96 zvezkov. Zvezke smo oddali na najbližjo enoto Karitasa. Hvala vsem sodelujočim. Veronika Minkuž