30. OBLETNICA TEKMOVANJA ZA ČISTE ZOBE OB ZDRAVI PREHRANI

V četrtek, 8. 6. 2017, smo se z učenci udeležili zaključne prireditve ob 30. obletnici tekmovanja za čiste zobe ob zdravi prehrani, ki je potekala v Ajdovščini, v Dvorani prve slovenske vlade. Za bogat kulturni program so poskrbeli učenci in njihovi mentorji iz vseh osnovnih šol in Ciriusa Vipava.

Naši predstavniki so bili učenci 4. razreda, ki so se nam predstavili z izštevankami in venčkom ljudskih plesov. Plesalce je na klavirski harmoniki spremljal Tomaž Pregelj, napovedala pa sta jih Lan Puc in Julija Bajc. Za lep nastop gre zahvala mentorici Heidi Rodman Sever.

Letos sta na naši šoli na Tekmovanju za čiste zobe ponovno zmagala 4. razred s Podkraja in 6. razred s Cola. Učenci so prejeli priznanja in praktične nagrade.

Po prireditvi je sledila pogostitev in sladkanje s sladoledom.

Mojca Vidmar