Dnevni arhiv: 16 maja, 2020

Šolski prevozi – nov vozni red

Spoštovani starši , danes, 16. 5. 2020, smo prejeli spremenjen vozni red za naslednji teden. Prosimo, da se seznanite in upoštevate Higienska priporočila za izvajanje prevoza šolarjev v času epidemije COVID-19, objavljenimi tudi na naši spletni strani.   Vozni red

Prihod v šolo in vstopanje v šolski objekt

Spoštovani starši, v skladu s higienskimi ukrepi vas obveščamo o spremembah pri prihodu v šolo oziroma odhodu iz šole. Vstop v šolo je le skozi glavni vhod. Ostali vhodi na matični šoli bodo zaklenjeni. Staršem vstop v šolo ni dovoljen. Starši boste otroka pospremili do vhoda. V času prihodov učencev v šolo bo pri vhodu dežurni učitelj, ki bo poskrbel, da bodo učenci v šolo vstopali posamično. Učenca bo sprejel in ga usmeril h garderobi oziroma v učilnico. Pri vstopanju naj učenci ohranjajo 1,5 do 2 metrsko medosebno razdaljo. Ob odhodu iz šole starši otroka počakate pred vhodnimi vrati. Učence...