Dnevni arhiv: 23 maja, 2019

Nogomet deklice

V ponedeljek, 20. 5. 2019, je bilo v Dobravljah medobčinsko prvenstvo v nogometu. Naše učenke so uspešno predstavljale našo šolo. Najprej smo igrali z OŠ Dobravlje. Po borbeni igri smo z nesrečno prejetim golom v zadnji minuti izgubili z 0 : 1. Tudi drugo tekmo z OŠ Danila Lokarja Ajdovščina smo bili enakovredni nasprotnik. Kljub prejetemu golu v prvem polčasu smo do konca upali na izenačenje vendar ponovno v zadnji minuti prejeli zadetek in izgubili 0 : 2. Kljub dvema porazoma dekleta niso obupale in zadnjo tekmo z OŠ Vipava začele zelo zavzeto. Z borbeno igro smo kasnejše zmagovalke turnirja...

Nogomet

V tem tednu je fantovska ekipa OŠ Col nastopala na nogometnem tekmovanju za mlajše učence. Ob močni konkurenci osnovnih šol iz ajdovske občine, so fantje pokazali veliko mero srčnosti in borbenosti. Kljub temu, da nam rezultati niso bili všeč, so fantje dobili neprecenljivo izkušnjo igranja z sovrstniki iz doline. Veselimo se novih izzivov, ki so pred nami in sicer udeležba na rokometnem in atletskem tekmovanju, ki bosta v juniju. Do takrat pa nas čaka še kar nekaj preznojenih ur, da ju bomo pričakali kar se da dobro pripravljeni. Marko Vovk