Dnevni arhiv: 5 februarja, 2019

Obvestilo

Spoštovani, obveščamo vas, da prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku na Osnovni šoli Col, ki je bila napovedana za četrtek, 7. februarja 2019, žal, odpade. Prosimo za razumevanje. mag. Rajko Ipavec ravnatelj

Dan varne rabe interneta 2019

Tudi v letošnjem šolskem letu  smo se vključili v projekt Mesec varne rabe interneta, ki ga izvajamo v februarju. Dan varne rabe interenta smo obeležili v torek, 5. 2. 2019. Letošnji slogan se glasi “Skupaj za prijaznejši internet”. Cilj letošnjega projekta v okviru meseca varne rabe interneta je spodbuditi vse deležnike k ustvarjanju prijaznejšega interneta za vse, še posebej za najmlajše uporabnike. Hkrati je tudi povabilo vsem uporabnikom interneta, da na internetu z drugimi komunicirajo na spoštljiv način in tako prispevajo k pozitivni digitalni izkušnji. Na šoli smo v okviru projekta izvedli delavnice za učence 3., 6. in 8. razreda....

Državno tekmovanje iz razvedrilne matematike

V soboto, 26.1., je na Gimnaziji Nova Gorica potekalo državno tekmovanje iz Razvedrilne matematike, na katerega se je z OŠ Col uvrstil Jakob Grmek (9. razred). Jakob se je na tekmovanju uspešno spoprijel s težkimi miselnimi nalogami in dosegel odlično srebrno priznanje. Jakobu čestitamo in mu želimo uspešno leto še naprej! Mikuž Beti