Dnevni arhiv: 23 novembra, 2018

Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

V letošnjem šolskem letu je 22 učencev iz 7., 8. in 9. razreda tekmovalo iz poznavanja sladkorne bolezni. Na šolskem tekmovanju, ki je potekalo 12. 10. 2018,  jih je 13 osvojilo bronasto priznanje. Ti so: Neja Fabčič                                                      Katarina Lozar Nina Bajc                                                          Aleksandra Bizjak Gregor Čuk                                                       Hana Bizjak Mojca Pregelj                                                   Larisa Koren Anika Bajc                                                         Rebeka Lampe Neža Kobal                                                        Natalija Bajc Zoja Čebokelj Prvi trije uvrščeni na šolskem tekmovanju so se uvrstile še na državno tekmovanje, ki je potekalo 17. novembra v Postojni. Nina Bajc in Gregor Čuk sta osvojila SREBRNO PRIZNANJE. Čestitke vsem. Naj jim znanje, ki so si ga tekmovalci...