Dnevni arhiv: 24 oktobra, 2016

JESENSKE POČITNICE 2016

V sklopu ZŽS-ja bomo  v sredo, 2. novembra in četrtek, 3. novembra  organizirali športne dejavnosti za učence in učenke OŠ Col. V primeru lepega vremena bomo v sredo  organizirali pohod v Budanje, kamor nas bodo spremljali vodniki iz PD Križna Gora. Po prihodu v športni park, se bomo preizkusili v lokostrelstvu.  Po končanih dejavnostih se bomo s šolskim kombijem odpeljali nazaj na Col.  Poskrbite za primerno športno opremo  (večplastna oblačila, pohodniške čevlje, kapa). V primeru slabega vremena (dež, veter) bomo dejavnosti izvedli v telovadnici. V četrtek bomo s pomočjo KK Leone Ajdovščina in KK Vipava spoznavali  košarkarsko igro in se...

1. dan šole v naravi

Srečno smo prispeli in se namestili v sobe. Sprehodili smo se do jezera Jasna in se veliko novega naučili o Triglavskem narodnem parku. Poslušali smo o lokalno pridelani hrani in poskusili različne vrste sadja in zelenjave. Po večerji nas čaka še sprehod po Kranjski Gori.