Dnevni arhiv: 24 junija, 2016

Zadnji šolski dan

V petek, 24. junija, smo zaključili šolsko leto in veselo zakorakali v počitnice. Zadnji šolski dan smo zaokrožili s prireditvijo, posvečeno prihajajočemu dnevu državnosti. Učenci so se 25. rojstnemu dnevu Slovenije spoštljivo in svečano poklonili z raznolikim kulturnim programom. Končni ples sedmošolcev pa je vse spomnil, da je počitnikovanje na morju tik pred vrati.

Podaljšano bivanje

Tudi v tem letošnjem šolskem letu smo se v podaljšanem bivanju igrali, pisali domače naloge, ustvarjali, krasili hodnik, se pogovarjali, peli, šli na sprehode itd. Irena Česen

Čipka na ulici

23.6.2016 so se tudi naši učenci in učenke, ki obiskujejo Čipkarsko šolo Idrija, udeležili Velikega čipkarskega dogodka  »Čipka na ulici«, ki je potekal v okviru 17. svetovnega čipkarskega kongresa OIDFA . Dogodek se je odvijal na Prešernovem trgu in Stritarjevi ulici v Ljubljani. Čipkarji in čipkarice so se posedli za mize in prikazali kaj lahko nastane izpod spretnih prstov odraslih in najmlajših udeležencev. Tudi naše učenke in učenci so pokazali kako spretni in pridni so.