Dnevni arhiv: 12 februarja, 2016

Dan varne rabe interneta

V letošnjem letu se je naša šola vključila v projekt Mesec varne rabe interneta, ki ga izvajamo v februarju. 9. februarja smo na šoli obeležili dan varne rabe interneta pod sloganom »Prispevaj k prijaznejšemu internetu tudi ti!« Na šoli smo v različnih razredih izvedli več aktivnosti, s katerimi smo učence osveščali o prijazni in varni rabi interneta in mobilnih naprav ter jih opozarjali na številne težave in pasti, ki nam jih prinese raba elektronskih naprav. Učenci 3. razreda so ob dnevu varne rabe interneta skozi različne dejavnosti spoznavali pasti, ki jih ponuja brskanje po internetu. Osemletniki danes že veliko vedo...

Izdelek pri tehniki in tehnologiji

Kar nekaj ur tehnike je bilo namenjenih branju načrta, prerisovanju, načrtovanju ter sestavljanju izdelka – mostu. Po končanem delu smo seveda preverili še njegovo trdnost in nosilnost. S končnim izdelkom smo bili več kot zadovoljni.